Series
Ratings
79
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5

InsiderRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5