Movies
Ratings
178

Fallen AngelsRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5

My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
Millennium ActressRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
She s On DutyRated ★ 2.5

MapadoRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5

The Fate of the FuriousRated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
A DayRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5