Movies
Ratings
259
The RockRated ★ 4.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5

MapadoRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 3.5

Blood RainRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5

Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5

Highway StarRated ★ 4.0