Movies
Ratings
2645
The SubstanceRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.5

NomadRated ★ 3.0
That Day, on the BeachRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 3.5
ToscanaRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Riverside MukolittaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0

About FamilyRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 4.0