Movies
Ratings
12
FrankensteinRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0

Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0

The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0

Past LivesRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0