Movies
Ratings
348
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Do RevengeRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0

Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
KajillionaireRated ★ 4.5
The Six Triple EightRated ★ 5.0

FallRated ★ 3.5