Titles you rated

The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0

Kraven the HunterRated ★ 2.5

DriveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

Source CodeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0