Series
Ratings
26
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
CarêmeRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Black BirdRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 3.5