Movies
Ratings
25

A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Alpha DogRated ★ 5.0
Little DJ: Chiisana koi no monogatariRated ★ 4.0

Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Battle for TerraRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Road to PerditionRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0

Howl's Moving CastleRated ★ 2.0

Memories of MurderRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.0