Series
Ratings
260

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
PluribusRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Silo Season 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Secret LevelRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Resident AlienRated ★ 1.5
For All Mankind Season 4Rated ★ 3.5