Movies
Ratings
583

SicarioRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5

A Silent VoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.0