Movies
Ratings
173
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
FanaticRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

MinariRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.0