Series
Ratings
21
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0