Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5