Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shrinking Season 2Rated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0