Movies
Ratings
92
My FatherRated ★ 4.0

My BrotherRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 2.0

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.0

[REC]Rated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0