Series
Ratings
334
Pro BonoRated ★ 0.5

MashleRated ★ 3.0

Dr. StoneRated ★ 3.5
5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5

Solo LevelingRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0

ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0