Titles you rated

First LoveRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0