Series
Ratings
15

Chainsaw ManRated ★ 4.0

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0

Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0