Series
Ratings
51
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.5

Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5