Series
Ratings
17
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Nemuri no MoriRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Akai YubiRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0

JinRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0