Movies
Ratings
379
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
CodaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5

Memories of MatsukoRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5