Movies
Ratings
283
DetachmentRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0

The EqualizerRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Not One LessRated ★ 4.0
The Surrogate WombRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0

OasisRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
YojimboRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0

Voice of SilenceRated ★ 4.0