Movies
Ratings
632

OldboyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0

King and the ClownRated ★ 2.5

Eye For An EyeRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5

AlwaysRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 4.0

Fists of LegendRated ★ 2.5

Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 4.0

The Sheriff In TownRated ★ 2.5