Titles you rated
WonkaRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 4.0

Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Untold: Hall of ShameRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 1.0