Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
Skam France Season 6Rated ★ 4.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5