Movies
Ratings
102
Taxi DriverRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 4.0

Dancing QueenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0

The LoverRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0

SwiriRated ★ 4.0