Titles you rated

American PsychoRated ★ 2.5

Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0

HarbinRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 0.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 2.5

뽀로로 극장판 슈퍼스타 대모험Rated ★ 3.0