Movies
Ratings
311

Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.5

For the EmperorRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0

As OneRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 2.5