Movies
Ratings
38
JokerRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0