Movies
Ratings
1002

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5

YesterdayRated ★ 3.5

VirusRated ★ 3.0

HuntRated ★ 4.0

6/45Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0

EscapeRated ★ 2.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5

PilotRated ★ 2.5
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.0

SicarioRated ★ 3.5