Titles you rated

KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Bambino!Rated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0

For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.5