Movies
Ratings
117

I Saw the DevilRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0

MotherRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0