Series
Ratings
18
Battle of FatesRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0