Movies
Ratings
169
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0

ShrekRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0

Shrek the ThirdRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 1.0