Movies
Ratings
98
Black WidowRated ★ 2.0

BurningRated ★ 5.0

A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5

AkiraRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
AnesthesiaRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0