Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 0.5
Love SongRated ★ 4.0