Movies
Ratings
334
Believer 2Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
ElioRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5