Movies
Ratings
589
A Time to KillRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 5.0

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5

No Way UpRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5

Troll FactoryRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0

Moby DickRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5

Late NightRated ★ 3.5