Series
Ratings
186
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
블리치Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Violet Evergarden: SpecialRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5