Titles you rated

Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0

FarinelliRated ★ 3.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5

Insadong ScandalRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0

HelplessRated ★ 3.0

MotherRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0

ThirstRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0