Movies
Ratings
30
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5

SnowpiercerRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0