Series
Ratings
20
RevenantRated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0