Movies
Ratings
230
50 First DatesRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5

Park Hwa-youngRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0

MinariRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0