Movies
Ratings
2026
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0

When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Colors WithinRated ★ 3.0
Ain't Them Bodies SaintsRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 4.5
A Geisha's DiaryRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Most Valuable MadamRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0