Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Good PartnerRated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
ConnectionRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0