Series
Ratings
70
The GentlemenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Infinite PowerRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5

IljimaeRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0