Series
Ratings
35
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0