Movies
Ratings
1145
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5

The Wild RobotRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
JackRated ★ 3.5
Thirteen DaysRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5