Movies
Ratings
44
GravityRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0

FriendRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0

Another Public EnemyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0

LeonRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0